Ore me zile dhe drite nate | Alarm clock

1,490 L

Ka stok

 • Ore me zile dhe drite nate.
 • Material metalik cilesor.
 • E qendrueshme.
 • Dizajn unik dhe inovativ.
 • Me drite nate te integruar.
KODI: i20100021-ore-me-alarm-dhe-drite-nate Kategori: , ,

ORE ME ZILE DHE DRITE NATE

Ore me zile dhe drite nate me stil i cili është unik dhe elegant.Akrepat e ores jane te saktë në kohë për të siguruar gjumë të mirë dhe mjedisin më të mirë të punës, pa zhurme. E pershtatshme per dhomen tuaj te gjumit, zyren tuaj apo sallonin e shtepise.

ORE ME DIZAJN UNIK

Material metalik cilesor, me shkëlqim të imët, mbështetës metali në fund, i fortë dhe i qëndrueshëm.
Dizajn zile dyfishe, tingull i shëndoshë, shumë i përshtatshëm për zgjimin e mengjesit.Me një dritë të natës të integruar, ju mund të shihni qartë kohën e natës pa dëmtuar sytë tuaj.

Specifikat:
 • Ore me zile dhe drite nate.
 • Material metalik cilesor.
 • E qendrueshme.
 • Dizajn unik dhe inovativ.
 • Me drite nate te integruar.
 • E pershtatshme per dhomen e gjumit, zyre, apo sallonin e shtepise suaj.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ore

Be the first to review “Ore me zile dhe drite nate | Alarm clock”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore me zile dhe drite nate bli online dyqan taxi

Ore me zile dhe drite nate | Alarm clock