Ore dore Lancaster per femra – Watches for Women Online

7,200 L14,500 L (-50%)

Gjendje

SPECIFIKAT:

Brand-i: Lancaster

Modeli: OLA0632L/Z/YG/BN/BN

Gjinia: Dizenjuar per Femra

Materiali: Celik inoks i lare ne ar dhe rrip lekure

Stili: Casual

Baza: Rrethore

Diametri i bazes: 33mm

Trashesia e bazes: 9 mm

Lloji i levizjes: Quartz

Ngjyra: White & Gold

KODI: S-OLA0632L/Z/YG/BN/BN KATEGORIA:

Ore dore Lancaster per femra – Watches for Women Online

Ore dore Lancaster per femra – Online

Brand italian i cilesise se larte

Dizanj i vecante i lare ne ar

E kombinueshme

Rezistente ndaj ujit

Ne cmim oferte

Specifikat:

Brand-i: Lancaster

Modeli: OLA0632L/Z/YG/BN/BN

Gjinia: Dizenjuar per Femra

Materiali: Celik inoks i lare ne ar dhe rrip lekure

Stili: Casual

Baza: Rrethore

Diametri i bazes: 33mm

Trashesia e bazes: 9 mm

Lloji i levizjes: Quartz

Ngjyra: White & Gold

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

ore dore per femra Lancaster

Ore dore Lancaster per femra - Watches for Women Online

7,200 L14,500 L (-50%)

Shto ne Shporte
WhatsApp chat