Ore dore Casual per Femra – Watches for Women Online

8,000 L

Ka stok

SPECIFIKAT

Brand-i: DKNY

Modeli: NY 8064

Gjinia: Dizenjuar per Femra

Materiali: Celik inoks

Baza: Rrethore

Diametri i bazes: 38 mm

Trashesia e bazes: 12 mm

Lloji i levizjes: Japanese Quartz

Rrip i trashe dhe sportiv

Ngjyra: E zeze ne kombinim me ngjyren gri te argjendit

KODI: S-DKNY-NY-8250 KATEGORIA:

Ore dore Casual per Femra Watches for Women Online

Ore dore Casual per Femra DKNY – Watches for Women Online

Casual, praktike per cdo dite

E kombinueshme

Sportive

Ideale per perditshmeri

Rezistente ndaj ujit

Ne cmim oferte

Specifikat:

Brand-i: DKNY

Modeli: NY 8064

Gjinia: Dizenjuar per Femra

Materiali: Celik inoks

Baza: Rrethore

Diametri i bazes: 38 mm

Trashesia e bazes: 12 mm

Lloji i levizjes: Japanese Quartz

Rrip i trashe dhe sportiv

Ngjyra: E zeze ne kombinim me ngjyren gri te argjendit

 

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Ore dore Casual per Femra – Watches for Women Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore dore casual per femra

Ore dore Casual per Femra - Watches for Women Online