Ngrohes portativ per makine dhe ventilator 2 ne 1

1,690 L

Ka stok

KODI: i-8989898991 Kategori: ,

NGROHES PORTATIV PER MAKINE

Ngrohes portativ per makine dhe ventilator 2 ne 1 pajisje te vetme.

Me tre dalje ajri, ngrohni shpejt ajrin ne makinen tuaj pa pasur nevoje te prisni qe motori i makines te ngrohet ne mot te ftohte.

Eshte ideal per heqjen e mjegulles se dritareve dhe xhamave. Ky ngrohes ose ventilator do te fryje ajer te nxehte ose te fresket.

Kendi i tij mund te rregullohet sipas preferences tuaj, pasi ka nje baze te pjerret ose rrotulluese.

Specifika:

  • Materiali: ABS
  • Fuqia: 150 W
  • Përmasat: 17*11*4 cm
  • Tensioni i hyrjes: DC 12 V
  • Gjatësia e kabllit: rreth 120 cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ngrohese

Ngjyra

Be the first to review “Ngrohes portativ per makine dhe ventilator 2 ne 1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ventilator per makine bli online ne dyqan taxi

Ngrohes portativ per makine dhe ventilator 2 ne 1