Ngrohes ajri per makine 12V

990 L

Ka stok

KODI: i23702111184 Kategori: ,

NGROHES AJRI PER MAKINE

Ngrohes ajri automatik per makine, pajisja portative qe ju nevojitet per te ngrohur ajrin makines brenda pak casteve.

Tani nuk ka nevoje te ndizni kondicionerin pasi ky ngrohes portabel do te pastroje shpejt mjegullen e xhamave te makines ose ngricen duke ngrohur ajrin.

Me mbrojtje nga mbinxehja dhe lehte per t’u instaluar: Thjesht futeni ne prizen e cigares se automjetit tuaj.

Do largoje mjegullen e xhamit duke e bere pamjen tuaj me te qarte kur drejtoni makinen dhe duke garantuar sigurine ne drejtimin e automjetit.

Specifika:

  • Fuqia: 200W
  • Tensioni 12v
  • Dimensionet: 13.3 x 12 x 7cm
  • Gjatesia e fishes: 1.6m

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Ngrohese

Main Menu

ngrohes ajri portabel online ne dyqan taxi

Ngrohes ajri per makine 12V