Ngjitese elastike kunder ferkimit te lekures

690 L

Ka stok

KODI: i2370211101 Kategori: ,

NGJITESE ELASTIKE KUNDER FERKIMIT

Ngjitese elastike kunder ferkimit te lekures te cilat perthithin djersitjen duke mos lejuar acarimin e lekures.

Zgjidhje ideale nese vuani nga djersitja e kofsheve; Te krijuara per te reduktuar ferkimin nga veshjet keto ngjitese ofrojne lehtesim duke ofruar mbrojtje dhe duke shmangur ferkimet ose acarimet e padeshiruara.

Shume te dobishme; jane te pershtatshme per t’u veshur ne shtepi ose ne zyre, por gjithashtu mund te perdoren si nje shtrese mbrojtese edhe gjate ecjeve per te mbrojtur lekuren tuaj.

Shiritat jane te bere prej pelhure poliester te cilesise se larte, e bute dhe miqesore me lekuren, e rehatshme per t’u veshur.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Ngjitese

Main Menu

ngjitese elastike kunder ferkimit ne dyqan taxi

Ngjitese elastike kunder ferkimit te lekures