Ngjites izolues i lengshem 125ml

990 L

Ka stok

  • Ngjites per priza izolues
  • Materiali: Gome silikoni
  • Permbajtja: 125ml
  • Ngjyra e lengshme: E zeze
  • Vellimi 125 ml
KODI: i23702111223 Kategori: ,

NGJITES IZOLUES I LENGSHEM

Ngjites izolues i lengshem  i cili ngjitet dhe thahet shpejt me efikasitet te larte.

Ai mbetet fleksibel edhe ne kushte ekstreme dhe nuk do te plasaritet, ngurtesohet apo hiqet.

Ngjitesi izolon elektrikisht ne mbi 1380v/ml. Eshte gjithashtu i shkelqyeshem per t’u perdorur ne aplikimet e lidhjeve elektrike dhe komponenteve per anije, rimorkio, makina dhe kamione, instalime elektrike te jashtme etj.

Formon nje shtrese hermetike, izoluese, te papershkueshme nga uji, rezistente ndaj rrezeve UV.

Specifika:

  • Ngjites per priza izolues
  • Materiali: Gome silikoni
  • Permbajtja: 125ml
  • Ngjyra e lengshme: E zeze
  • Vellimi 125 ml

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

ngjites

Main Menu

ngjites izolues i lengshem ne dyqan taxi

Ngjites izolues i lengshem 125ml