Mouse wireless 1600 DPI ZornWee WL24

1,090 L

Ka stok

KODI: i220031 Kategori: ,

MOUSE WIRELESS 1600 DPI

Mouse wireless me cilesi te larte dhe dizajn kompakt 1600 DPI.

Teknologjia 2.4 GHz mundeson transmetim te shpejte te te dhenave pa vonesa ose ngecje.

Specifika:

  • Rezolucioni 1600 DPI
  • 2 butona + rrote levizese
  • Nderfaqja Usb
  • Teknologji wireless
  • Ngjyra e zeze
  • Permasa 100 x 30 x 52 mm

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Mouse

Ngjyra

Be the first to review “Mouse wireless 1600 DPI ZornWee WL24”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mouse wl24 wireless online ne dyqan taxi

Mouse wireless 1600 DPI ZornWee WL24