Mouse me kabell Lenovo Lecoo MS106

1,990 L

Ka stok

KODI: H-56789016 Kategori: ,

MOUSE ME KABELL LENOVO LECOO MS106

Mouse me kabell Lenovo cilesor dhe i rehatshem per tu perdorur ne ambientet e zyres apo shtepi me kompjuterin tuaj.

Ka nje nivel te larte saktesie, per te luajtur lojerat e preferuara elektronike qe kerkojne shpejtesi dhe saktesi precize ne veprime.

Me një dizajn shume ergonomik, mouse do te siguroje rehati maksimale gjate perdorimit edhe per ore te zgjatura.

I pershtatshem me shumicen e modeleve PC ose laptop, per sa kohe jane te pajisur me nje porte USB.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Lloji

Mouse

Be the first to review “Mouse me kabell Lenovo Lecoo MS106”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lenovo lecoo mouse wired ms106 bli online ne dyqan taxi

Mouse me kabell Lenovo Lecoo MS106