Mouse dhe tapet per lojera Bloody A6081 Light Strike

3,590 L

Ka stok

KODI: h-0099892 Kategori: ,

MOUSE DHE TAPET PER LOJERA BLOODY A6081

Mouse dhe tapet per lojera me nje dizajn unik dhe inovator.

Pergjigje e shpejte e klikimit me shpejtesi drite prej 0,2 ms. Projektuar per te ripercaktuar standardet e saktesise dhe shpejtesise per te marre maksimumin gjate lojerave.

Rezolucioni i rregullueshem mes 800/1000/1200/1600/4000 CPI.

Tapet per lojera mouse pad Bloody

Tapet per lojera Mouse Pad  Bloody eshte i bere nga material fleksibel per levizje te lehte. Struktura e thurur ne fundin e tij siguron performance optimale te gjurmimit te mouse.

Model i thurur qe siguron ferkim optimal, pozicionim te sakte dhe trajtim te qete te levizjes se kursorit.

Specifika:

  • Rezolucioni maksimal: 4000 CPI
  • Koha e pergjigjes se celesit: 0.2 ms
  • Shpejtesia e gjurmimit: 60~160 in/s (ips)
  • Perpunimi i imazhit: 2,41 Megapiksel/sek
  • Numri i butonave: 8
  • Gjatesia e kabllit: 1.8 m
  • Sensori: Motori optik
  • Lidhja: USB (2.0/3.0)
  • Kerkesat e sistemit: Windows XP/ Vista/ 7/8 / 8.1/10 ose me lart

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Be the first to review “Mouse dhe tapet per lojera Bloody A6081 Light Strike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mouse tapet per lojera bloody a6081 online ne dyqan taxi

Mouse dhe tapet per lojera Bloody A6081 Light Strike