Monitor per bebe Xiaovv 1080P Wireless IP Camera

4,790 L

Ka stok

  • Marka: XIAOVV
  • Monitor bebesh me vale
  • Modeli: MVC6120S-C1
  • Pixel: 200 W
  • Kendi i shikimit: 150°
KODI: i232300041 Kategori: , , ,

MONITOR PER BEBE

Monitor per bebe nga Xiaov, projektuar per foshnjat dhe sigurine maksimale te perkujdesit ndaj tyre.

Perdorimi i materialeve mjedisore, trup alumini, perkulje 360 grade, mund te perdoret ne cdo cep te shtepise.

Ekran me ngjyra HD 1080P per te pare qartesisht gjithcka edhe naten.

Nepermjet sensorit te te qarit, zbulimit te temperatures dhe te levizjes, do dergoje informacionin ne kohe reale ne telefon per te parandaluar aksidentet, per te mbrojtur  femijen tuaj.

Specifika:

  • Monitor per bebe
  • Ekran me ngjyra HD 1080P
  • Perkulje 360 grade
  • Pixel: 200 W
  • Kendi i shikimit: 150°

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Monitor

Main Menu

monitor per bebe xiaov ne dyqan taxi

Monitor per bebe Xiaovv 1080P Wireless IP Camera