Mini Power bank 10000Mah Yosonda

1,590 L

Ka stok

 • Kapaciteti: 10000mAh
 • Bateri litium polimer TC
 • Hyrja: 5V-2.4ATC
 • Dalja: 5V-2.4
 • Dalja AUSB: 5V-2.4
 • Me dy drejtime
KODI: i232300088 Kategori: ,

MINI POWER BANK 10000MAH

Mini Power bank Yosonda me kapacitet 10000Mah.

Porta Type-C PD20W dhe usb QC3, karikues me dy drejtime. Me kater drita treguese ne siperfaqen e tij per te treguar perqindjen  e karikimit te pajisjeve.

I perputhshem gjeresisht me pajisje te ndryshme elektronike.

Specifika:

 • Kapaciteti: 10000mAh
 • Bateri litium polimer TC
 • Hyrja: 5V-2.4ATC
 • Dalja: 5V-2.4
 • Dalja AUSB: 5V-2.4
 • Me dy drejtime

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Power Bank

Main Menu

powerbank 10000mah yosonda online ne dyqan taxi

Mini Power bank 10000Mah Yosonda