Mini Boks me Bluetooth Awei Y382

2,290 L

Ka stok

 • Versioni Bluetooth: 5.0 + EDR
 • Fuqia maksimale: 8 W
 • Kapaciteti i baterise: 1800 mAh
 • Koha e karikimit: 3 ore
 • Koha e muzikes: 8 ore
KODI: i239060 Kategori: ,

MINI BOKS AWEI Y382

Mini boks muzike per ta marre me vete kudo.

Me funksion TWS per lidhje ne seri per te formuar efekt te dyfishte zanor.

Me drita shumengjyreshe dhe papershkueshmeri ndaj ujit mund ta merrni me vete kudo.

Specifikimet:

 • Versioni Bluetooth: 5.0 + EDR
 • Fuqia maksimale: 8 W
 • Kapaciteti i baterisë: 1800 mAh
 • Koha e karikimit: 3 ore
 • Koha e muzikës: 8 ore
 • I papëeshkueshem nga uji: IPX7
 • TWS (lidhje seri 1 + 1): 2 altoparlante mund te lidhen ne seri me wireless per te formuar nje efekt zanor te dyfishte

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Mini Boks me Bluetooth Awei Y382”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike awei y382 online ne dyqan taxi

Mini Boks me Bluetooth Awei Y382