Mini altoparlant Wireless Speaker Clip5 PRO

1,490 L

Ka stok

  • Materiali ABS + Silikoni
  • Kapaciteti 500 mah
  • Distanca e transmetimit 10 m
  • Funksioni BT/TF/USB/FM
KODI: i239046 Kategori: ,

MINI ALTOPARLANT CLIP5 PRO

Mini altoparlant muzike me doreze.

Me nje dizajn modern dhe kompakt,  ju garanton ore te tera muzike me cilesi te jashtezakonshme.

Me bateri te rikarikueshme dhe lidhje Bluetooth me pajisje te tjera audio.

Specifika:

  • Materiali ABS + Silikoni
  • Kapaciteti 1200 mah
  • Distanca e transmetimit 10 m
  • Funksioni BT/TF/USB/FM

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Mini altoparlant Wireless Speaker Clip5 PRO”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini boks clip5 pro online ne dyqan taxi

Mini altoparlant Wireless Speaker Clip5 PRO