Mini altoparlant portativ me Bluetooth Lenovo L01

1,290 L

Ka stok

 • Mini altoparlant muzike
 • Marka: Lenovo
 • Ngjyra: E zeze
 • Lidhje: Wireless
 • E perputhshme me: pajisje audio
 • Numri i modelit: L01
KODI: i239082 Kategori: ,

MINI ALTOPARLANT ME BLUETOOTH L01

Mini altoparlant me cipin e integruar BT 5.0, distancen e transmetimit 10 m, per lidhje me te qendrueshme dhe me te shpejte.

Dizajni i papershkueshem nga uji, nuk do te ndikoje ne pervojen tuaj te degjimit te muzikes edhe nese e merrni me vete ne dite me shi.

Kombinim i altoparlanteve mono, bas me i fuqishem, cilesi e qarte e zerit.

Specifika:

 • Marka: Lenovo
 • Ngjyra: E zeze
 • Lidhje: Wireless
 • E perputhshme me: pajisje audio
 • Numri i modelit: L01
 • Forma: e rrumbullaket

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Mini altoparlant portativ me Bluetooth Lenovo L01”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini boks lenovo l01 online ne dyqan taxi

Mini altoparlant portativ me Bluetooth Lenovo L01