Mikser dore me tas per perzierje DSP KM3058

4,290 L

Ka stok

 • Stand Mixer 2 ne 1
 • Modeli KM3058
 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia: 400 W
 • Tas rrotullues 4L
KODI: e2370236 Kategori: ,

MIKSER DORE ME TAS KM3058

Mikser dore qe vjen me tas rrotullues 4 litra per perzierje dhe grepa rrahes brumi dhe vezesh.

Dizajni i kokes qe perkulet ju ofron lehtesi per te shtuar me lehtesi perberesit ne tasin e perzierjes.

Konstruksion i lehte dhe doreze ergonomike e krijuar per te siguruar nje kapje te forte, e bere nga materiale rezistente per perdorim afatgjate.

Specifika:

 • Stand Mixer 2 ne 1
 • Modeli KM3058
 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia: 400 W
 • Tas rrotullues 4L
 • Motor i fuqishem 5535 AC
 • 5 shpejtesi
 • 2 pale rrahese dhe grepa brumi
 • Trupi ABS me strehe metalike

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Mikser

Main Menu

mikser me tas perzierje online ne dyqan taxi

Mikser dore me tas per perzierje DSP KM3058