Mikrofon me Bluetooth – Handheld KTV MicroPhone

1,500 L

Ka stok

 • Ideal per karaoke, festa, intervista, audio makine, rregjistrime etj
 • Suporton te gjithe smartphonet dhe pajisjet iOS dhe Android, tableta, iPad, PC
 • Tinguj dhe volum i fuqishem
 • Bateria: 1800mAh
 • Frekuenca: 100Hz
 • Fuqia:5W
 • Bluetooth 4.0 V
 • Materiai : Alumin + Plastike ABS
 • Dimesnionet: 20 x 7 x 7cm
 • Distanca e lidhjes me Bluetooth: 10 m
KODI: mikrofon me bluetooth-KTV-WS-858 KATEGORIA:

MIKROFON ME BLUETOOTH KTV WS-858

Mikrofon me Bluetooth – Handheld KTV MicroPhone

Ideal per karaoke, festa, intervista, audio makine, rregjistrime etj. Suporton te gjithe smartphonet dhe pajisjet iOS dhe Android, tableta, iPad, PC.

Ka hapesire per karte memorie dhe USB per luajten e muzikes suaj te preferuar.

Specifika

 • Tinguj dhe volum i fuqishem
 • Bateria: 1800mAh
 • Frekuenca: 100Hz
 • Fuqia:5W
 • Bluetooth 4.0 V
 • Materiai : Alumin + Plastike ABS
 • Dimesnionet: 20 x 7 x 7cm
 • Distanca e lidhjes me Bluetooth: 10 m

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Mikrofon me Bluetooth – Handheld KTV MicroPhone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

microfon me bluetooth

Mikrofon me Bluetooth - Handheld KTV MicroPhone