Mentesha riparuese per kanatat e dollapeve

990 L

Ka stok

KODI: i23702111194 Kategori: ,

MENTESHA PER KANATAT E DOLLAPEVE

Mentesha riparuese per kanatat e dollapeve te kuzhines, tualetit apo dollapit te kepuceve.

Riparimi i menteshave te kabinetit eshte prej celiku inox, rezistent ndaj ndryshkut, me dizajnin klasik qe i ben keto mentesha te brendshme shtese afatgjate per cdo shtepi.

Riparon menteshat ne dollape kur ato fillojne te lirohen, konsumohen apo ndryshken nga lageshtia. Perfekte per fiksimin e divaneve prej druri, tavolines prej druri, karriges, krevatit te drurit, rafteve, mobiljeve, dollapeve, sirtareve etj.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mentesha

Main Menu

mentesha dollapi online ne dyqan taxi

Mentesha riparuese per kanatat e dollapeve