Mbulese silikoni per bllokimin e ujit

390 L

Ka stok

  • Mbulese silikoni e kullimit te ujit
  • Materiali: silikon
  • Madhesia:12.8 x 12.8 cm
  • Per lavaman dhe tualete
KODI: i2371392 Kategori: , ,

MBULESE SILIKONI PER LAVAMAN

Kjo mbulese silikoni ka funksion bllokimin e kullimit te ujit, aromave te pakendshme, si edhe ndihmon ne problemin e bllokimit nga floket.

Ideale per perdorim ne tualete, vaska, dushe, lavamane dhe kanalizime.

Kjo mbulese kullimi katrore pershtatet me shumicen e kanaleve te dushit, por mund te perdoret edhe ne kuzhine.

Mund te perdoret ne lavamanin e kuzhines per te ndaluar copat e ushqimit te zbresin ne tubacione, ose te perdoret ne banje/dush per te bllokuar qimet.

Specifika:

Materiali: silikon
Madhësia:12.8 x 12.8 cm
Ngjyra: e bardhe dhe e verdhe
Stili: lule fasuleje


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Mbulesa

Main Menu

mbulese silikoni per wc ne dyqan taxi

Mbulese silikoni per bllokimin e ujit