Mbulese krevati Svilanit Lux Dream, pambuk, Verdhe

2,790 L

Ka stok

161269-1

KODI: 3838716552677 Kategori: , ETIKETIMI:

Mbulese krevati Svilant

Mbulese Krevati Svilant-prej pambuku

  • E perbere nga 100% pelhure pambuku.
  • Mbrojtje ndaj pluhurit, papastërtisë dhe teper dekorative.
  • Me nje dizanj te bukur gjethesh.
  • Ngjyre e verdhe
  • Dimensione: 155 x 200 cm.
  • Kodi: VP0409.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbulesa

Be the first to review “Mbulese krevati Svilanit Lux Dream, pambuk, Verdhe”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbulese krevati Svilanit Lux Dream, pambuk, Verdhe