Mbrojtese xhami makine ne forme cadre Brella Shields

1,890 L

Ka stok

KODI: x- 8699243493 Kategori: ,

MBROJTESE XHAMI MAKINE

Mbrojtese xhami makine ne forme cadre Brella Shield – e mban makinen tuaj te fresket dhe te rehatshme ne diellin e nxehte.

Funksionon njesoj si nje cader, hap Brella Shield per t’u zgjeruar dhe pershtatet lehtesisht ne xhamin e perparme te makines suaj.

Menyra me e shpejte dhe e lehte per t’ju ndihmuar ta mbani makinen tuaj te fresket. Pershtatet gjeresisht me modele te ndryshme makinash.

Model fleksibel me hapje te lehte, palosje dhe mbyllje praktike pa zene hapesire.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Ngjyra

Lloji

Mbulesa

Be the first to review “Mbrojtese xhami makine ne forme cadre Brella Shields”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbulese xhami makine online ne dyqan taxi

Mbrojtese xhami makine ne forme cadre Brella Shields