Mbeshtetes krahu per dhimbjet e kyceve

990 L

Ka stok

KODI: i2370211143 Kategori: ,

MBESHTETES KRAHU PER DHIMBJET

Mbeshtetes krahu i rregullueshem per dhimbjet e kyceve. Projektuar ne menyre ergonomike per te rregulluar dhe siguruar mbeshtetje te forte per kycin tuaj.

Parandalon rritjen e temperatures, qeteson inflamacionin, parandalon demtimin e kyceve, permireson forcen e kyceve dhe zvogelon demtimet.

Perbehet prej materiali: kadife (velvet) + shkume + peshqir. Ka tre rripa te rregullueshem me mbyllje te sigurt per stabilizimin e  kycit te dores ne nje pozicion neutral per lehtesimin e dhimbjes.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg

Main Menu

mbeshtetese krahu per dhimbjet e kyceve ne dyqan taxi

Mbeshtetes krahu per dhimbjet e kyceve