Mbajtese televizori portative | LED | LCD | PDP

2,800 L

Ka stok

Karakteristika
  • Mbajtese televizori e ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
  • E pershtatshme per televizor 26inch deri ne 55inch.
  • Perballon ngarkesen deri ne 50kg.
  • Instalim i lehte dhe dizajn elegant.
  • Me kend levizshmerie +/- 15 grade.
KODI: mbajtese-televizori-26-55-inch KATEGORIA:

Mbajtese televizori portative | LED | LCD | PDP

Mbajtese televizori portative | LED | LCD | PDP

Karakteristika
  • Mbajtese televizori e ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
  • E pershtatshme per televizor 26inch deri ne 55inch.
  • Perballon ngarkesen deri ne 50kg.
  • Instalim i lehte dhe dizajn elegant.
  • Me kend levizshmerie +/- 15 grade.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese televizori portative | LED | LCD | PDP”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese televizori portative | LED | LCD | PDP 

Mbajtese televizori portative | LED | LCD | PDP