Mbajtese televizori murale | Flat panel wall mount

1,600 L

Ka stok

Karakteristika
  • Mbajtese televizori e ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
  • E pershtatshme per televizor 26inch deri ne 60inch.
  • Perballon ngarkesen deri ne 50kg.
  • Instalim i lehte dhe dizajn elegant.
KODI: mbajtese-teleizori-wall-mount-flat-panel KATEGORIA:

Mbajtese televizori murale | Flat panel wall mount

Mbajtese televizori murale | Flat panel wall mount

Karakteristika
  • Mbajtese televizori e ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
  • E pershtatshme per televizor 26inch deri ne 60inch.
  • Perballon ngarkesen deri ne 50kg.
  • Instalim i lehte dhe dizajn elegant.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese televizori murale | Flat panel wall mount”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese televizori murale | Flat panel wall mount

Mbajtese televizori murale | Flat panel wall mount