Mbajtese Televizori LCD | LED | PDP | Wall Mount

3,000 L

Ka stok

Karakteristika
  • Mbajtese televizori e ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
  • Perballon ngarkesen deri ne 50kg.
  • Instalim i lehte dhe dizajn elegant.
  • Me kend levizshmerie +/- 15 grade.
KODI: mbajtese-televizori-32-70-inch KATEGORIA:

Mbajtese Televizori LCD | LED | PDP | Wall Mount

Mbajtese Televizori LCD | LED | PDP | Wall Mount

Karakteristika
  • Mbajtese televizori e ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
  • E pershtatshme per televizor 32inch deri ne 70inch.
  • Perballon ngarkesen deri ne 60kg.
  • Instalim i lehte dhe dizajn elegant.
  • Me kend levizshmerie +/- 15 grade.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese Televizori LCD | LED | PDP | Wall Mount”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese Televizori LCD | LED | PDP | Wall Mount

Mbajtese Televizori LCD | LED | PDP | Wall Mount