Mbajtese televizori Elegante | Wall Mount X-400

2,100 L

Ka stok

Karakteristika
  • Mbajtese televizori e ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
  • E pershtatshme per televizor 32inch deri ne 55inch.
  • Perballon ngarkesen deri ne 22kg.
  • Instalim i lehte dhe dizajn elegant.
  • Me kend levizshmerie +/- 15 grade.
KODI: mbajtese-televizori-elegante-x-400 KATEGORIA:

Mbajtese televizori Elegante | Wall Mount X-400

Mbajtese televizori Elegante | Wall Mount X-400

Karakteristika
  • Mbajtese televizori e ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
  • E pershtatshme per televizor 32inch deri ne 55inch.
  • Perballon ngarkesen deri ne 22kg.
  • Instalim i lehte dhe dizajn elegant.
  • Me kend levizshmerie +/- 15 grade.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese televizori Elegante | Wall Mount X-400”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese televizori Elegante | Wall Mount X-400

Mbajtese televizori Elegante | Wall Mount X-400