Mbajtese telefoni e palosshme Awei X28

990 L

Ka stok

  • Mbajtes telefoni
  • Dizajn i palosshem
  • Materiale: PC+ABS
  • Madhesia e palosur: 132*75*3.5mm
KODI: i232300049 Kategori: , ,

MBAJTESE TELEFONI AWEI X28

Mbajtese telefoni e palosshme e perputhshme me te gjithe celularet dhe disa modele tabletesh.

Baze e sigurt per te vendosur vertikalisht ose horizontalisht telefonin.

Dizajni i palosshem e ben me te lehte ta marrni me vete kudo ju nevojitet.

Shmangni dhe lehtesoni lodhjen e qafes fale rregullimit ne shume kende te mbajteses.

Specifika:

  • Mbajtes telefoni
  • Dizajn i palosshem
  • Materiale: PC+ABS
  • Madhesia e palosur: 132*75*3.5mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Mbajtese per celularin

Main Menu

mbajtese telefoni e palosshme awei x26 ne dyqna taxi

Mbajtese telefoni e palosshme Awei X28