Mbajtese telefoni per tavoline Awei X11

1,090 L

Ka stok

  • Mbajtese telefoni Awei
  • Materiali: PC+ABS+aliazh alumini
  • Madhesia: 118 x 120 mm
  • Pesha: 164 g
KODI: i232300062 Kategori: , ,

MBAJTESE TELEFONI AWEI X11

Mbajtese telefoni me baze per tavoline, mund te ngrihet dhe ulet, fale bazes se rregullueshme.

E pershtatshme per telefon dhe tablet, me kend te rregullueshem shikimi.

Mbrojtje silikoni ne bazen mbajtese, e cila nuk lejon te rreshqase dhe te gervishtet telefoni.

Specifika:

  • Materiali: PC+ABS+aliazh alumini
  • Madhesia: 118 x 120 mm
  • Pesha: 164 g

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra  me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Mbajtese per celularin

Main Menu

mbajtese celulari awei x11 online ne dyqan taxi

Mbajtese telefoni per tavoline Awei X11