Mbajtese telefoni dhe numrator per makine

990 L

Ka stok

KODI: i23702111189 Kategori: ,

MBAJTESE TELEFONI PER MAKINE

Mbajtese telefoni e gomuar  dhe numrator per makine.

Pa nevoje instalimi, pa magnet, vida thjesht vendoseni mbi kroskot dhe perdoreni.

Material PVC me cilesi te larte rezistent ndaj vajit, me elasticitet, rezistence ndaj konsumit dhe pa arome.

Mban te sigurt telefonin vertikalisht ose horizontalisht gjate udhetimeve tuaja dhe jo vetem. Fale hapesirave te ndryshme vendosni celesin, aromatizuesin e makines dhe me shume.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Main Menu

mbajtese telefoni me numerator ne dyqan taxi

Mbajtese telefoni dhe numrator per makine