Mbajtese per telefonin ne makine X38 Awei

1,090 L

Ka stok

  • Mbajtese per telefon
  • Modeli x38 Awei
  • Materiali: ABS + Silikon
  • Madhesia: 110*59*100.5mm
  • Per celulare 4,0-6,8 inch nen trashesi 6 mm
KODI: h23113 Kategori: , ,

MBAJTESE PER TELEFONIN X38

Mbajtese per telefonin ne makine me kapje te sigurt dhe te qendrueshme ne fletet e ventilatorit.

Pershtatur per madhesi te ndryshme te celularev nga 4-6,8 inch me trashesi 6mm dhe daljeve te ajrit te automjeteve.

Silikon kunder demtimeve nga kapeset dhe mbrojtjes se celularit.

Specifika:

  • Mbajtese per telefon
  • Modeli x38 Awei
  • Materiali: ABS + Silikon
  • Madhesia: 110*59*100.5mm
  • Per celulare 4,0-6,8 inch nen trashesi 6 mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Main Menu

mbajtese telefoni per makine awei x38 online ne dyqan taxi

Mbajtese per telefonin ne makine X38 Awei