Mbajtese per luge dhe pirunj

1,290 L

Ka stok

Specifikimet:
Madhësia: 15.67×2.28×4.49cm
Ngjyra: gri, e bardhë (opsionale)
Materiali: plastik

KODI: i-2012009 Kategori: , ,

MBAJTESE PER LUGE DHE PIRUNJ

Vjen me nje dizajn unik: krijoni më shumë hapësirë ​​në sirtarin tuaj.

Do i mbaje luget, pirunjte dhe thikat ne menyre te rregullt duke ja u lehtesuar punen ne maksimum.

Material i fortë dhe teper rezistent.

Sistemuesja jone e lugeve dhe pirunjeve eshte bërë me cilësi të lartë akrilike për një pamje me stil dhe dekorative.

Luget dhe pirunjte tuaj do te jene te rregullt ne cdo moment, duke shmangur rremujen e perhershme ne raftet e eneve te kuzhines.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Mbajtese per luge dhe pirunj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese per luge dhe pirunj