Mbajtese magnetike telefoni Hoco CA81

890 L

Ka stok

  • Marka: Hoco
  • Materiali: ABS + silikon
  • Dimensionet: 34mm * 52mm
  • Pesha: 26 g
  • Per celular 4.5-7 inch
KODI: i2300661115 Kategori: , ,

MBAJTESE MAGNETIKE TELEFONI

Mbajtese magnetike telefoni per vendosje ne fletet e kondicionerit te makines.

360 grade i rrotullueshem ne shume kende te ndryshme. Bere nga material alumini me cilesi te larte per perdorim afatgjate.

Mbajtesja magnetike eshte e vogel ne permasa dhe nuk do te bllokoje pamjen ne xhamin e perparme te makines.

Hoco CA81 Ligue eshte e perputhshme me shumicen e telefonave inteligjente: iPhone, Samsung Galaxy Note, LG, HTC, Galaxy, Google, Xiaomi, etj

Specifika:

  • Marka: Hoco
  • Materiali: ABS + silikon
  • Dimensionet: 34mm * 52mm
  • Pesha: 26 g
  • Per celular 4.5-7 inch

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Main Menu

mbajtes magnetik telefoni hoco ca81 ne dyqan taxi

Mbajtese magnetike telefoni Hoco CA81