Mbajtese celulari per makine Awei X21

1,090 L

Ka stok

  • Marka: AWEI
  • Modeli: X21
  • Material aliazh alumini dhe silikon
  • Model universal
KODI: i232300066 Kategori: , ,

MBAJTESE CELULARI PER MAKINE X21

Mbajtes celulari me absorbim te forte me magnet per ne makine qe mund te vendoset ne fletet e ventilatorit pa zene hapesire.

Bere nga materiale cilesore aliazh alumini dhe silikon qe nuk gervisht telefonin.

Dizajn me madhesi praktike qe nuk ze hapesire, i lehte per t’u marre me vete. Model universale magnetik per celularet e te gjithe markave.

Specifika:

  • Marka: AWEI
  • Modeli: X21
  • Material aliazh alumini dhe silikon
  • Model universal

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Mbajtese per celularin

Main Menu

mbajtes celulari per ne makine ne dyqan taxi

Mbajtese celulari per makine Awei X21