Mbajtes magnetik telefoni | DUDAO F11

990 L

Ka stok

Mbajtes magnetik telefoni

Permasa kompakte dhe komode

Pershtatet me cdo makine

Instalohet lehtesisht

Siguron kontroll dhe qendrueshmeri

KODI: Mbajtese magnetike Kategori: ,

MBAJTES MAGNETIK TELEFONI DUDAO

E gjitha cfare ju duhet ne makinen tuaj per te mbajtur telefonin eshte kjo mbajtese me magnet.

Tashme nuk do te keni me probleme me hapesiren per celularin apo kabujt  e rremujshem dhe pajisjet e renda dhe te bezdishme. Fale permasave te tij kompakte, jdo te pershtatet ne menyre perfekte me hapesiren e automjetit tuaj.

Mbajtesin magnetik mund ta vendosni ne kroskot ose ne nje vend tjeter te pershtatshem ne makine, pa ndikuar në siperfaqen e tij dhe pa perdorur asnje mjet shtese.

Siguron kontroll te forte dhe mbajtje magnetike te qendrueshme, edhe kur udhetoni ne rruge me terren te veshtire.

Magnetic car holder Dudao do te jete ideali mbi te gjitha per funksionalitetin dhe dizajnin e tij elegant dhe praktik.


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Mbajtes magnetik telefoni | DUDAO F11”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dudao universal magnetic car dyqan taxi

Mbajtes magnetik telefoni | DUDAO F11