Masazhues elektrik trupi me 4 koka

3,290 L

Ka stok

  • Masazhues elektrik
  • Me 4 koka masazhi
  • 32 shpejtesi
  • Ekran dixhital
  • Bateri 1800mAh e rikarikueshme
KODI: i237021159 Kategori: ,

MASAZHUES ELEKTRIK TRUPI

Masazhues elektrik per te gjitha pjeset e trupit me 4 koka te levizshme.

Eshte i pershtatshem per relaksim, formesim dhe stimulim te thelle te muskujve te kembeve dhe kraheve. Me 4 koka te ndryshme per pjese te ndryshme te trupit.

Kompresa e nxehte ka efekt te mire ne reduktimin e enjtjes dhe teknologjia e pulsit elektrik do te lehtesoje dhimbjet e muskujve.

Motori me fuqi te larte dhe te fuqishem rrotullohet deri ne 3200 rpm dhe ndikimi i madh rrotullues masazhon muskujt shtrese pas shtrese,


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Masazh

Main Menu

masazhues elektrik trupi online ne dyqan taxi

Masazhues elektrik trupi me 4 koka