Marres audio Bluetooth Earldom ET-M65

1,390 L

Ka stok

  • Marres audio
  • Me aux per makine
  • Buton per thirrjet
  • Versioni Bluetooth 5.0
  • Permasat 74×23.5×14.1 mm
KODI: i232300087 Kategori: ,

MARRES AUDIO BLUETOOTH ET-M65

Marres audio qe lidhet me porten AUX per te luajtur muziken tuaj nepermjet Bluetooth ose t’u pergjigjeni thirrjeve tuaja me mikrofonin e integruar.

Materiali i perdorur ne marresin audio bluetooth Earldom M65 eshte aliazh alumini dhe TPE. Dimensionet e marresit Bluetooth  jane 74×23.5×14.1 mm.

Earldom M65 ka buton per t’iu pergjigjur thirrjeve me ane te lidhjes Bluetooth version 5.0.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Fishe Audio Video

Main Menu

marres audio fm earldom m65 online ne dyqan taxi

Marres audio Bluetooth Earldom ET-M65