Makine loder me drita dhe muzike per femije

3,690 L

Ka stok

  • Makine loder
  • Me drita dhe muzike
  • Per femije 2 vjec dhe me shume
  • Me kater rrota dhe timon
KODI: i2300661110 Kategori: ,

MAKINE LODER ME DRITA

Makine loder me drita dhe muzike per femije te moshes mbi 2 vjec. Perfekte per te argetuar dhe per te nxitur zhvillimin e aftesive.

Vjen me sedilje teper te rehatshme e komode, perbeeht prej material plastik PVC cilesor e rezistent.

E thjeshte dhe e lehte per t’u perdorur nga vogelushet, kjo makine eshte ideale per argetimin e femijeve dhe nxitjen e kreativitetit dhe lojerave.

Me kapacitet peshe deri ne 30 kg dhe kater rrota ne bazen e saj qe e bejne me te qendrueshem perdorimin.

Specifika:

  • Makine loder
  • Me drita dhe muzike
  • Per femije 2 vjec dhe me shume
  • Me kater rrota dhe timon

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Lodra

Main Menu

makine loder per femije ne dyqan taxi

Makine loder me drita dhe muzike per femije