Loder me drita dhe muzike per krevat foshnjash

2,990 L

Ka stok

  • Me drita shumengjyreshe
  • Reflekton drite ne mur
  • Me butona ndezje/fikje
  • Telekomande per ta komanduar
KODI: i237021134 KATEGORIA:

LODER ME DRITA DHE MUZIKE FOSHNJASH

Jeni duke kerkuar per nje gjume relaksues te nates per te porsalindurin tuaj? Kjo loder me drita dhe muzike eshte zgjidhja perfekte per t’i dhene nje gjume te qete vogelushit tuaj.

I pershtatshem per foshnjat e moshes 0 deri ne 12 muaj. Kjo loder me kapese permban tinguj qetesues muzikore dhe drita reflektuese ne tavan qe ndihmojne te voglin tuaj per te fjetur.

Karakteristika:

  • Me drita shumengjyreshe
  • Reflekton drite ne mur
  • Me butona ndezje/fikje
  • Telekomande per ta komanduar

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Lodra

Main Menu

loder me drita muzikore online ne dyqan taxi

Loder me drita dhe muzike per krevat foshnjash