Llambe me drite Led dhe Speaker | Touch Lamp Portable

2,200 L

Ka stok

 • Bluetooth: Bluetooth 2.1 + EDR, A2DP1.2
 • Portet: Mikro USB
 • Bateria: 3.7V 800mAh.
 • Hyrja audio: kabëll fole 3.5 mm
 • Frekuenca e punës: 2.402GHz ~ 2.48GHz
 • Përgjigja e frekuencës: 50HZ 20KHz
KODI: touch-lamp-portable Kategori: ,

LLAMBE ME DRITE LED DHE SPEAKER

Dritë LED e ndryshueshme me ngjyra dhe altoparlant i cili ka një sensor inteligjent të prekjes.Kur prekni pjesën e sipërme të altoparlantit, drita LED do të ndizet automatikisht.

Prekeni përsëri, ngjyra do të ndryshohet gjithashtu. Drita LED ka 7 ngjyra.

Ajo buron një dritë të butë e cila nuk ju lëndon sytë, madje edhe në errësirë. Nje cilësi e shkëlqyeshme e zërit: tingull me cilësi të lartë, me rezonancë të qartë basi, sjell cilësi të lartë të zërit për përvojën e dëgjimit.

Specifikimet:llambe me drite portable 2n1 bli online dyqan taxi
 • Materiali: ABS + Metal
 • Mikrofoni: e mbeshtet.
 • Bluetooth: Bluetooth 2.1 + EDR, A2DP1.2
 • Portet: Mikro USB
 • Bateria: 3.7V 800mAh.
 • Hyrja audio: kabëll fole 3.5 mm
 • Frekuenca e punës: 2.402GHz ~ 2.48GHz
 • Përgjigja e frekuencës: 50HZ 20KHz
 • Diapazoni i Transmisionit: Deri në 10 metra
 • Hyrja audio: kabëll 3.5 mm

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Llambe me drite Led dhe Speaker | Touch Lamp Portable”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

portable lamp dhe speaker bli online ne dyqan taxi

Llambe me drite Led dhe Speaker | Touch Lamp Portable