Legen i palosshem 2 ne 1

990 L

Ka stok

  • Legen i palosshem 2 ne 1
  • Paloset, nuk ze vend dhe mund te varet
  • Dimensionet:40.6x27x17 cm
KODI: i2371399 KATEGORIA:

LEGEN I PALOSSHEM 2 NE 1

Legen i palosshem me shume funksione ne shtepi ka dizajn te palosshem, do t’ju lejoje te mbani dhe ruani ne menyre te pershtatshme dhe efikase duke kursyer hapesire.

Me kapacitet te madh, kjo kove e palosshme do te plotesoje nevojat tuaja ditore per ruajtjen e ujit. Eshte e bere nga materiale PP me cilesi te larte.

Efektive per te reduktuar lodhjen, dhimbjen dhe simptomat e lodhjes se kembeve dhe shputave.

Specifika:

  • Dizajn i forte, i qendrueshem, i lehte dhe shume praktik
  • Materiali: Silikon + Plastike
  • Perdoret per kembet ose per te lare rrobat
  • Paloset, nuk ze vend dhe mund te varet
  • Dimensionet:40.6x27x17 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Legen

Main Menu

legen i palosshem ne dyqan taxi

Legen i palosshem 2 ne 1