Kuti organizuese per bagazhin e makines

3,990 L4,990 L

  • Me logo benz, audi, bmw, wolsvagen
  • Kursen vend ne bagazhin e makines tuaj
  • E disponueshme ne ngjyre te zeze
  • Dimensionet: 31*28*53cm/ 32*28*75cm
mediumlarge
Pastro

KUTI ORGANIZUESE PER MAKINE

Mbani makinen tuaj te rregullt dhe te paster me kete kuti organizuese per makine. Canta organizuese per Bagazh eshte e disponueshme me logo benz, audi, bmw, wolsvagen.

Organizon ushqime, sende ose objekte te ndryshme te perditshmerise tuaj.

Madhesia e kutive eshte standarte, e pershtatshme per shumicen e modeleve te makinave.

Material komforte, i trashe dhe i lehte per t’u pastruar. Mund te paloset dhe te ruhet pa zene hapesire.

Karakteristika:

  • Me logo benz, audi, bmw, wolsvagen
  • Kursen vend ne bagazhin e makines tuaj
  • E disponueshme ne ngjyre te zeze
  • Dimensionet: 31*28*53cm/ 32*28*75cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

organizues

Masa

medium, large

Main Menu

kuti organizuese e bagazhit te makines ne dyqan taxi

Kuti organizuese per bagazhin e makines

3,990 L4,990 L

Shto ne Shporte