Kuti kozmetike prej druri bamboo

790 L

Ka stok

KODI: i2370211171 Kategori: ,

KUTI KOZMETIKE PREJ DRURI

Kuti kozmetike prej druri bamboo. Me 12 hapesira per furca, grim, manikyr,korrektor, parfume dhe paleta.

Mban gjithcka qe ju nevojitet ne nje vend te pershtatshem higjienik dhe te organizuara.

Dizajni kompakt dhe siperfaqja e hapur ju lejojne te shihni artikujt e ruajtur nga cdo kend, per kapje me te lehte te aksesorit qe ju nevojitet.

Mbani te organizuara produktet kozmetike ose aksesoret tuaj. Material bambuje me 12 vende.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Kuti

Main Menu

kuti organizimi kozmetike bamboo online ne dyqan taxi

Kuti kozmetike prej druri bamboo