Kufje TWS Awei T66 Bluetooth 5 Earphones

1,690 L

Ka stok

 • Marka: Awei T66
 • Versioni i Bluetooth 5.3
 • Kapaciteti i baterise se kufjeve: 35 mAh*2
 • Kapaciteti i baterise se kutise: 300 mAh
KODI: i232300074 Kategori: ,

KUFJE TWS AWEI T66

Kufje TWS nga Awei qe perdorin altoparlante 13 mm dhe tre shtresa te diafragmes per te permiresuar cilesine e zerit me stereo te kualitetit te larte.

Mikrofoni i integruar ne kufje perdor anulimin e zhurmes per te siguruar tingull te qarte dhe realist. Nje karikim i vetem do t’ju jape 6-8 ore muzike dhe kasa e tyre do t’ju jape 48 ore kohe muzike.

Specifika:

 • Marka: Awei T66
 • Versioni i Bluetooth 5.3
 • Kapaciteti i baterise se kufjeve: 35 mAh*2
 • Kapaciteti i baterise se kutise: 300 mAh
 • Koha e karikimit: 1 ore
 • Koha e bisedes: 5 ore
 • Koha e luajtjes: 6 ore

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

awei t66 bluetooth 5,3 kufje ne dyqan taxi

Kufje TWS Awei T66 Bluetooth 5 Earphones