Kufje te palosshme me Bluetooth Picun B-01S

1,590 L

Ka stok

 • Kufje me Bluetooth Picun B-01S
 • Me mikrofon
 • Kontrolli i volumit
 • Dizajn i palosshem
 • Anulimi i zhurmes
KODI: i232321 Kategori: ,

KUFJE ME BLUETOOTH B-01S

Cipi i ri BT V5.3 mundeson transmetim me shpejtesi te larte dhe te qendrueshme pa vonese, thirrje me definicion te larte.

Degjo muzike qartesisht pa zhurma, fale tingullit me cilesi HiFi. Dizajni i kufjeve pershtatet me konturet e veshit pa ndjesi lodhje edhe per perdorim me ore te gjata.

Bateri me performance te larte dhe jetegjatesi deri ne 26 ore.

Dizajn i palosshem dhe i rregullueshem per ti marre me vete kudo.

Specifika:

 • Kufje me Bluetooth Picun B-01S
 • Me mikrofon
 • Kontrolli i volumit
 • Dizajn i palosshem
 • Anulimi i zhurmes
 • Gama e frekuences: 20 – 20000 Hz
 • Versioni Bluetooth: 5.3

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

kufje koke picun b 01s ne dyqan taxi

Kufje te palosshme me Bluetooth Picun B-01S