Kufje per telefon dhe lojera PUBG X22

990 L

Ka stok

  • Porte Aux 3.5 mm
  • Impedanca 32 ohms
  • Frekuenca 105dB
  • Materiali PVC
  • Gjatesia 1.5 m
  • Frekuenca e mikrofonit 52dB
  • Perputhshmeria: PS4, IPhone, iPad, Tablet, XBOX-ONE
KODI: h232313 Kategori: ,

KUFJE PER LOJERA PUBG X22

Kufje per lojera te ndryshme PUBG ne ngjyre te zeze dhe blu. Efektet e mira zanore te prodhuara nga kufjet do ta bejne lojen akoma me interesante.

Me teknologji te larte te zerit per te garantuar efekte tingulli te paster kristal.

Ka nje mikrofon te integruar per lojera interaktive me miqte tuaj, pa vonesa ne transmetim.

Te rehatshme per te luajtur lojera dhe per te degjuar muzike.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

kufje gaming x22 online ne dyqan taxi

Kufje per telefon dhe lojera PUBG X22