Kufje per lojera me mikrofon Picun PG-06 2.4G

2,590 L

Ka stok

  • Kufje me Bluetooth PG-06
  • Lidhje wireless 2,4 Ghz / Bluetooth 5.2
  • Komforte dhe praktike
  • Mikrofon i integruar
KODI: i232322 Kategori: ,

KUFJE PER LOJERA PG-06

Kufje per lojera me dongle usb 2.4G dhe lidhje wireless duke ju siguruar lidhje te qendrueshme ndersa luani lojera ne pajisjen ose kompjuterin tuaj.

Pervec kesaj, keto kufje jane te pajisura me Bluetooth 5.2 qe suporton lidhjen me shumicen e pajisjeve.

Altoparlantet dinamike 40 mm, riprodhojne bas trefish te mprehte per cilesi 3D stereo rrethues.

Mikrofon i integruar per anulimin e zhurmes nga sfondi ne menyre qe zeri juaj te tingelloje i qarte dhe i natyrshem.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e  madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

kufje picun pg 06 ne dyqan taxi

Kufje per lojera me mikrofon Picun PG-06 2.4G