Kufje per kompjuter | Gaming Stereo Headset Q5

1,990 L2,900 L (-31%)

S’ka stok

Model Q5
Unit : 40mm
Frekuenca: 20-20,000HZ
Sensitivity 108dB+- 2dB
Te pershtatshme per lojra online
Mund te perdoren per thirrje video

KODI: 6970959647080 Kategori: , Etiketime: , ,

KUFJE GAMING PER KOMPJUTER

Kufje per kompjuter | Gaming Stereo Headset Q5 | Eksperience Maksimale | Lojra Online | Dyqan Taxi

Headphones qe  jane te lehta per tu mbajtur per nje kohete gjate gjate kohes qe ju luani.
Mbeshtjelleset e buta qe mbulojne ne menyre te zgjuar veshin tuaj per te bllokuar çdo zhurme te jashtme. Headphones qe transmetojne audio te paster.
Mbeshtjelleset e buta do ju lejone te degjoni muziken tuaj te preferuar per nje kohe te gjate . Nje audio e qarte dhe qe nuk demton degjimin , mikrofoni per te komunikuar me njerezit tuaj te zemres .
Jane projektuar per pershtatje optimale permbajne mbajtesen e rregullueshme te kokes per te siguruar nje pershtatje te mire per te gjithe perdoruesit.
Materiali me peshe te lehte i bene kto kufje per kompjuter te pershtatshme per veshet tuaj.

Ku mund ti perdorim keto kufje ?

Kufjet mund te perdoren kudo. Mund ti perdorni per te degjuar muzike, ne thirrje me video apo ne biseda private me shoket e miqte tuaj. Nje audio e cilesise se larte dhe nje mirkofon i integruar do tju ofrojne nje eksperience maksimale gjate komunikimit. Keto kufje jane shume te mira per lojrat online pasi mund te degjoni dhe flisni ne te njejten kohe,

Per nje eksperience maksimale provoni :

KUFJE GAMING ME MIKROFON

Kufje Gaming Per Lojra Online Dyqan Taxi

Model Q5
Unit : 40mm
Frekuenca: 20-20,000HZ
Sensitivity 108dB+- 2dB


Blerje Online ne |  Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Be the first to review “Kufje per kompjuter | Gaming Stereo Headset Q5”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kufje per kompjuter Gaming Stereo Headset Q5 Dyqan Taxi

Kufje per kompjuter | Gaming Stereo Headset Q5

1,990 L2,900 L (-31%)

WhatsApp chat