Kufje me vale wireless Picun P28X

2,990 L

Ka stok

 • Kufje me vale
 • Bateria 600 mAh
 • Koha e muzikes rreth 30 ore
 • Koha e karikimit 2 ore
 • Mikrofoni i integruar
 • Materiali ABS
KODI: i232313 Kategori: ,

KUFJE ME VALE PICUN P28X

Kufje me vale wireless per lojera dhe muzike ne kualitetin me te mire.

Materiali i ngjashem me lekuren kombinohet me sfungjerin e bute per te mbrojtur veshet edhe pas oreve te gjata te perdorimit.

Kohe e gjate e perdorimit per muzike dhe biseda telefonike eshte rreth 30 ore, koha e gatishmerise eshte rreth 300 ore.

Specifika:

 • Marka Picun
 • Bateria 600 mAh
 • Koha e muzikes rreth 30 ore
 • Koha e karikimit 2 ore
 • Mikrofoni i integruar
 • Materiali ABS
 • Frekuenca 20Hz-20 KHz

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

kufje picun p28x online ne dyqan taxi

Kufje me vale wireless Picun P28X