Kufje me touch PICUN B26 Headphone

2,190 L

Ka stok

 • Modeli : PICUN B26
 • Versioni bluetooth: V5.0
 • Kapaciteti i baterise: 1000 mA, bateri litium
 • Distanca e punes: 10m
 • Koha e karikimit: 3-4 ore
KODI: i232316 Kategori: ,

KUFJE ME TOUCH B26

Kufje me touch me njohjen e fingerprint Picun B26.

Lidhje Bluetooth 5.0 qe mundeson trasmetim audio me te qendrueshme dhe te shpejte.

Shume te lehta dhe te rehatshme ne perdorim edhe pas oresh te gjata. Kane ze cilesor dhe bas te fuqishem.

Kapaciteti i baterise 1000 mAh ju lejon te degjoni per disa ore pa u ndalur muziken e preferuar.

Specifika:

 • Modeli : PICUN B26
 • Versioni bluetooth: V5.0
 • Kapaciteti i baterise: 1000 mA, bateri litium
 • Tensioni i karikimit: DC 5V
 • Distanca e punes: 10m
 • Koha e karikimit: 3-4 ore

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

kufje b26 picun online ne dyqan taxi

Kufje me touch PICUN B26 Headphone