Kufje me drita RGB PM-03 Wireless Headphones

1,490 L

Ka stok

 • Modeli: PM03
 • Bateria: 250 mAH
 • Altoparlanti: 40 mm
 • Karta TF: Mbeshtetje deri 32G
 • Distanca e perdorimit: 10 m
KODI: i232300012 Kategori: ,

KUFJE ME DRITA RGB PM-03

Kufje te palosshme PM-03 me drita  shumengjyreshe me shirit koke, perfekte per te rinjte.

Me mikrofon per kompjuter, MP3, MP4 player & celular etj. Butona te integruar ne pjesen e kapakeve per me shume lehtesi gjate perdorimit.

Deri ne 6 ore perdorim te vazhdueshem me nje karikim te vetem, do tju shoqeroje me muziken e preferuar gjate leximit/studimit.

Specifika:

 • Modeli: PM03
 • Bateria: 250 mAH
 • Altoparlanti: 40 mm
 • Karta TF: Mbeshtetje deri 32G
 • Distanca e perdorimit: 10 m
 • Koha e karikimit: 2 ore
 • Koha e perdorimit: 6 ore
 • Impedanca: 322
 • Kanali: Stereo

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Kufje

Main Menu

kufje per femije pm 03 ne dyqan taxi

Kufje me drita RGB PM-03 Wireless Headphones